Tajomstvo finančnej prosperity

Spoznajte svet peňazí a objavte kľúč k finančnej prosperite
Odhaľte, či sú vaše financie v správnych rukách. Zistite, kde o ne zbytočne prichádzate a čo môže nastať, ak s tým čím skôr niečo neurobíte. Prihláste sa na špeciálny webinár pod vedením skúsených odborníkov a nasmerujte svoj život k finančnej slobode.

Vyhnite sa bolesti

Jednou z najväčších bolestí na svete je, keď si narazíte malíček na nohe. O roh postele, stola alebo stoličky. Druhou a niekedy možno ešte väčšou bolesťou je, keď prídete o svoje peniaze.

Možno ste to zažili aj vy. Tú pálčivú bolesť, ktorá prešla celým vaším telom. Či už pri nečakanom strete s nábytkom alebo pri strate vašich peňazí.

Jedným zo spôsobov, ako tomu predísť je obuť si topánky, no keďže doma asi nikto z nás obuv nenosí, ostáva vám sa len spoliehať na to, že nabudúce sa vám ten stôl vyhne.

V prípade vašich peňazí je to však oveľa jednoduchšie a nemusíte zotrvávať v ostražitom režime.
Teda pokiaľ:

To znamená:

VIETE HOSPODÁRIŤ SO SVOJIMI PENIAZMI!

Finančná inteligencia je tajomstvom toho, že peniaze dokážete:

Väčšina ľudí si však pred problémami s peniazmi zakrýva oči a viní za ne štát, zamestnávateľa, okolie či rodinu.

Je to ako bolesť zubu, ktorú neriešite a len ju tlmíte dostupnými prostriedkami. Skôr či neskôr vás dobehne aj s ďalšími pridruženými problémami.

A preto čím skôr začnete riešiť váš problém s peniazmi, tým skôr sa vyhnete ešte väčšej bolesti a ďalším problémom.

Musíte však začať hneď, ešte predtým ako sa bolesť stane neznesiteľnou.

Prihláste sa na špeciálny webinár s názvom

Tajomstvo finančnej prosperity

a vstúpte do sveta financií.

Nadobudnite základné zručnosti o peniazoch.

Osvojte si základné pojmy zo sveta financií.

Zistite, ako sa zabezpečiť na dôchodok.

Zistite, kde prichádzate (možno) o svoje peniaze.

Spoznajte príležitosti, ako jednoducho zvýšiť svoje príjmy.

Objavte spôsoby, ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou.

Získajte návod na vybudovanie finančnej prosperity.

Nájdite cestu, ako sa raz a navždy zbaviť dlhov a života v nedostatku.

Zistite, ako si vytvoriť finančnú rezervu

Odomknite tajomstvo toho, ako do svojho života priťahovať peniaze

Spoznajte nástroje, ako ochrániť svoj majetok

Pripravte sa na budúcnosť a zabezpečte seba a svoju rodinu

Odborníci

Webinárom vás budú sprevádzať skúsení odborníci a úspešní absolventi lektorskej akadémie:

Ing. Roman Krkoška

„Keď som prišiel do Akadémie, moje znalosti o peniazoch a podnikaní boli minimálne. Aj preto som na trhu práce dokázal siahnuť na priemerný slovenský plat a štandardnú kariérnu pozíciu v korporátnom svete.

No prostredie ľudí a vzdelávací systém a systém MLM mi umožnili osobnostne vyrásť, nadobudnúť potrebné zručnosti, a zlepšiť si tak výrazne nielen pracovnú, ale aj osobnú stránku a kvalitu života."

Ing. Patrik Krkoška

„V roku 2016 som bol rád, že som si vedel vytvoriť aspoň nejakú rezervu. Informácie a znalosti v oblasti financií som mal veľmi slabé. Preto som ani poriadne neveril tomu, žeby som mohol v budúcnosti prosperovať. Lenže naša Akadémia, systém a MLM mi zmenili život a dali mi vieru v samého seba.

Dnes osobnostne a finančne prosperujem a viem, ako si budúcnosť zariadiť podľa seba, pretože informácie a zručnosti, ktoré neustále mám možnosť naberať v našej spoločnosti mi pomáhajú žiť lepší život v súkromnej a pracovnej oblasti.“

Ukážeme vám

Pokiaľ máte stále dojem, že toto nie je pre vás a v oblasti financií sa nepotrebujete vzdelávať, zbystrite pozornosť.

Mali by ste sa zúčastniť, ak

vás občas prepadne strach o vlastnú budúcnosť

nemáte dostatok peňazí na to, čo by ste chceli

chcete sa vo svojom živote mať lepšie a spokojnejšie

Tu je všetko, čo získate, ak sa rozhodnete zúčastniť webinára

Namiesto 1 990€

TERAZ LEN 69 €

Len dnes máte príležitosť získať tohto komplexného sprievodcu financiami len za zlomok ceny.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Rýchle rozhodovanie je kľúčovou vlastnosťou úspešných ľudí, preto ak túžite po živote v hojnosti a prosperite, rozhodnite sa ešte dnes!

Ako odhalenie Tajomstva finančnej prosperity pomohlo iným?

Spoznajte príbehy ľudí, ktorí vykročili na cestu finančnej slobody a vysnívaného života

Aj vy môžete mať #vždyviac!

Rezervujte si svoje miesto na webinári a pridajte sa k tým, ktorí vzali život do vlastných rúk a vydali sa na cestu k finančnej prosperite.

100 % GARANCIA

Garantujeme vám, že ak absolvujete webinár vo vybranom čase a dodržíte všetky postupy, ktoré sa dozviete na webinári, aplikujete ich do svojho života a necháte sa sprevádzať skúsenosťami a radami vášho mentora, a aj napriek tomu sa nič vo vašom živote v priebehu 14 dní nezmení a vy nenadobudnete pocit, že sú vaše financie v správnych rukách, vrátime vám peniaze v plnej čiastke.

Sme presvedčení o tom, že už len samotnou revíziou vašich doterajších zmlúv a získaním prehľadu o vašich financiách dokážete ušetriť desiatky €.

Najčastejšie otázky a odpovede

Webinár sa spustí v presnom termíne, ktorý si zvolíte pri objednávke. Aby mohol váš osobný mentor urobiť komplexnú analýzu vašich financií, a vy tak čím skôr vykročiť na cestu finančnej slobody, je potrebné, aby ste webinár sledovali vo vybranom čase.

Objednávkou webinára nevstupujete do žiadnej „pyramídovej hry“. Získavate predovšetkým unikátne know-how a informácie, pomocou ktorých dokážete dostať svoje financie pod kontrolu a analyzovať svoje produkty. Následne máte možnosť vstúpiť do maximálne transparentného obchodného modelu MLM, a to bez potreby nákupu akýchkoľvek produktov či veľkých vstupných investícií. Otvára sa vám tak príležitosť pre kariérny a osobnostný rast, zvýšenie svojho príjmu a dosiahnutie finančnej slobody. K ničomu sa však nezaväzujete.

Gratulujeme vám. To, že máte svojho finančného poradcu znamená, že sa zaujímate o svoje financie a urobili ste prvý dôležitý krok v rámci správneho hospodárenia so svojimi peniazmi. Vďaka informáciám, ktoré sa dozviete na webinári si môžete overiť kvalitu a efektivitu vašich doterajších finančných produktov a služieb a zistiť, či niekde zbytočne neprichádzate o svoje peniaze. Váš osobný mentor vám pomôže identifikovať medzery a v prípade potreby prehodnotiť ďalšie kroky.
Je v poriadku, ak máte pochybnosti.

Žijeme v rýchlo sa meniacej dobe, v ktorej nič nie je isté. Mať kvalitné informácie o tom, ako pracovať so svojimi peniazmi vám umožní v ťažkých časoch, nielen ochrániť svoj majetok, ale aj prosperovať. Bohatí ľudia totižto bohatnú vďaka tomu, že majú informácie. Je preto dôležité byť otvorený príležitostiam a vytvárať si viacero zdrojov príjmu. A vám sa taká príležitosť teraz naskytá. Môžete ju využiť a vytvoriť si budúcnosť podľa svojich predstáv alebo nechať iných, aby zbohatli. Je to len vašom rozhodnutí.