Norbert Mičík

„Najskôr vybuduj seba a potom sa ti podarí vybudovať veľkú firmu a ľudí okolo seba.“⁣⁠

Norbert Mičík – v Akadémii+ zastáva funkciu štruktúrneho riaditeľa, garanta a lektora pre prednášku Štart+. Finančnému vzdelávaniu sa k marcu 2020 venuje už 4 a pol roka.

n.micik@vzdyviac.sk

Keďže sám seba považuje za extroverta, najviac ho v pracovnom živote baví stretávanie sa s ľuďmi, budovanie tímu okolo seba, kariéry a takisto zaujímavé finančné ohodnotenie.

Stretnúť ho môžete hlavne v Žiline a Bratislave, kde pôsobí najčastejšie. Rok 2020 by veľmi rád ukončil ako riaditeľ obchodnej siete. Ide o jeho najdôležitejší cieľ, od ktorého sa odvíjajú jeho parciálne ciele a všetky pracovné aktivity.

Ako sa dostal Norbert k finančnému vzdelávaniu? „Od detstva som hrával hokej, venoval som sa športu a škole. V 18. roku života sa mi podarilo dostať sa s hokejom do USA. Rok som strávil v Amerike, čo mi dalo, aj vďaka podpore mojich rodičov (na diaľku), veľké životné skúsenosti. Po návrate na Slovensko, som sa dostal popri hokeji k finančnému sektoru, kde som videl veľkú príležitosť. Začal som na sebe pracovať, stretol som veľmi zaujímavých ľudí, s ktorými sme mali spoločnú víziu a myšlienku. Teraz som naozaj šťastný, že mám možnosť pracovať spolu s mojou priateľkou a najlepšími priateľmi.“

Účastníci jeho prednášok získajú poznatky o tzv. Cashflow kvadrante, pochopia princíp fungovania spoločnosti Akadémia+ a v neposlednom rade im je vysvetlený rozdiel medzi snami a cieľmi. Nie však len tak povrchne, ale do detailov, keďže pochopenie tohto rozdielu vie meniť životy.

Voľný čas sa snaží využiť maximálne zmysluplne – trávením času so svojou priateľkou, študovaním kníh a takisto sa v ňom nezaprie srdce športovca, keďže šport ostal stále jeho veľkým koníčkom.

Nášmu ďalšiemu lektorovi, tentokrát i garantovi, prajeme #vždyviac motivácie v pracovnom i osobnom živote.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

6 + 8 =