Monika Palárcová

“Verím, že každý človek má v sebe potenciál byť, robiť a mať čokoľvek, čo si vysníva, pokiaľ sa pre to skutočne rozhodne a je ochotný do toho vložiť čas a úsilie.”

Monika Palárcová – V Akadémii+ zastáva funkciu lektora. V oblasti finančného vzdelávania sa pohybuje už 5 rokov a momentálne pôsobí v Bratislave a v Čadci.

m.palarcova@vzdyviac.sk

“Mojim cieľom je vytvoriť komunitu silných ľudí, ktorí majú podobné hodnoty ako ja, veria svojej vízií, majú chuť na sebe pracovať, posúvať sa dopredu a vzájomne si pomáhať. A tým prispieť k tomu, aby bol svet lepším miestom pre nás všetkých.”

Našu lektorku na jej práci najviac baví a napĺňa odovzdávanie informácii a pomáhanie ľuďom zabezpečiť si svoju finančnú budúcnosť. “Som presvedčená, že jediná istota v našom živote sú vedomosti a znalosti, ktoré máme, aby sme sa o seba dokázali postarať a nespoliehali sa na niekoho iného. Peniaze boli, sú a budú neoddeliteľnou súčasťou našich životov, preto by malo byť prirodzené im rozumieť.”

Monika lektoruje prednášku Investície I., ktorá pomôže poslucháčom sa lepšie zorientovať vo svete investovania, naučia sa rozlišovať jednotlivé investičné nástroje, ktoré budú vedieť efektívne využívať vo svojom živote. Zároveň získajú návod, ako si vybudovať zaujímavý pasívny príjem.

Vo svojom voľnom čase sa Monika venuje športom, či už fitness behu alebo beachvolleyballu. Najradšej trávi čas v prírode, na prechádzke so psom alebo jazdou na koni.

Tak ako všetkým, aj Monike prajeme #vždyviac úspechov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

13 + 3 =