Mgr. Miroslav Kožár
“Nemôžem ovplyvniť všetko, čo sa mi v živote stane, ale mám vo svojej moci to, ako na to zareagujem. V mojej reakcii sa zároveň ukrýva moja najväčšia sila – sila formovať svoju budúcnosť!”
Miroslav Kožár – V Akadémii+ zastáva funkciu štruktúrneho riaditeľa. V oblasti finančného vzdelávania sa pohybuje už od roku 2005 a momentálne pôsobí na Spiši.
m.kozar@vzdyviac.sk
“Krásne na tejto činnosti je, že aj napriek tomu že 90% našej rodiny je v našom regióne, dnes mám známych a dovolím si povedať aj priateľov, naprieč celým Slovenskom, od Bratislavy po Michalovce. Čo by som na začiatku mojej kariéry nikdy nepovedal, veľmi ma napĺňa lektorská činnosť, rád prednášam a delím sa o svoje myšlienky.”
V najbližšom období by Miroslav chcel prispieť hlavne k stabilizácii spoločnosti a správnemu nastaveniu procesov.
Miroslav je lektorom prednášok Filozofia a Finančná nezávislosť, Dosahovanie cieľov a Správny postoj.
Náš štruktúrny riaditeľ najradšej svoj voľný čas trávi s manželkou a tromi synmi. Chodia spoločne na dovolenky, turistiky alebo si zahrajú golf. „Aktívne strávený čas s mojou rodinou je pre mňa skutočný relax, preto robím to čo robím.“
Tak ako všetkým aj Miroslavovi prajeme #vždyviac úspechov.