Michal Sobol

“Buď vyhrám alebo porastiem.”⠀

Michal Sobol – V Akadémii+ zastáva funkciu manažéra. V oblasti finančného vzdelávania sa pohybuje od roku 2018. Momentálne pôsobí v Žiline, Trenčíne a v Bratislave.

m.sobol@vzdyviac.sk

Na svojej práci má najradšej schopnosť a možnosť meniť ľuďom životy. “Človek si zadefinuje svoje ciele a mení sa vám pred očami. Napríklad zoberiete 22-ročného introvertného chlapca pracujúceho vo fabrike, a za niekoľko rokov je z neho pán obchodník, s rétorikou a postojom k životu ako skúsený profesionál.”

V blízkej budúcnosti by sa Michal rád stal top manažérom a postúpil na pozíciu P7.

Receptom na úspech je zbaviť sa sebaobmedzujúcich presvedčení. Peniaze sú zlé, som slabý/nemám na to, som starý/mladý/žena/muž, ľuďom sa nedá veriť, podnikať na Slovensku je nemožné, šťastie je prchavé… akonáhle pochopíte, že jedinou bariérou k všetkému, čo chcete, ste vy sami, že všetko máte iba v hlave a stanovíte si ciele, život začne byť nádherná jazda.”

Michal lektoruje prednášku Investície I, na ktorej sa poslucháči dozvedia odpoveď na otázku, prečo by mali investovať, naučia sa základný návod a pravidlá “cestnej premávky” peňazí. “Ľudia majú strach zo zmeny a preto je potrebné podporiť ich, aby nabrali odvahu k činu.”

Svoj voľný čas Michal rád trávi v prírode, či už turistikou alebo behaním.

Tak ako všetkým aj Michalovi prajeme #vždyviac úspechov a naplnených cieľov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

7 + 4 =