Martin Roman

“Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.”

Martin Roman – V Akadémii+ zastáva funkciu lektora. Vo finančnom vzdelávaní pôsobí od roku 2016. Martinove pole pôsobnosti je v oblasti Zemplína, no hlavne v Michalovciach.

m.roman@vzdyviac.sk

Nášho lektora najviac na svojej práci baví stretávať nových ľudí, pomáhať im, a príležitosť, vďaka ktorej môže svoje skúsenosti odovzdať spolupracovníkom.

V najbližšej dobe by chcel dosiahnuť titul manažéra, nájsť ďalších troch spolupracovníkov do siete a dvoch nových lektorov.
 
“Tak ako je vzácny čas, rovnako je vzácna myšlienka v našej hlave – tento fakt som si
uvedomil, keď som spoznal svoju manželku v roku 2013, a od tej doby sa mi podarili každý rok veľké veci (svadba, narodenie 1. syna, myšlienka na lepší život – seminár v 2016, kúpa 2 bytov, narodenie ďalšieho syna a kúpa vysnívaného auta.) Je to perfektné, že s rodinou a priateľmi môžeme tvoriť spoločný biznis.”

Martin lektoruje prednášku Majetok I a II, kde sa poslucháči dozvedia, ako môžu majetok nadobudnúť, ako ho chrániť, a čo všetko môžu využiť v poistení majetku.

Vo voľnom čase sa Martin venuje hlavne svojej rodine, ale veľmi rád si ide aj zabehať alebo si prečíta dobrú knihu. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí poľovníctvo a modelárstvo.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

9 + 5 =