Lukáš Benko

“Ľudia, ktorí premýšľajú v malom nikdy nedostanú veľké šance. Pokiaľ chceš skutočne uspieť, snívaj, plánuj, pracuj, buduj skvelé vzťahy a buď vďačný za to, čo máš a čo si dosiahol.”

Lukáš Benko – V Akadémii+ zastáva funkciu lektora. V oblasti finančného vzdelávania pôsobí už 5 rokov a momentálne je jeho pole pôsobnosti na strednom a západnom Slovensku, a to hlavne v Čadci, Žiline, Turčianskych Tepliciach a v Bratislave.

l.benko@vzdyviac.sk

“Začal som sa vzdelávať, pretože som cítil potrebu finančného vzdelania v dnešnej dobe. Na základe získaných informácií som zbadal obrovskú príležitosť, ktorá na slovenskom finančnom trhu je. Finančné vzdelanie a finančná inteligencia je v dobe, ktorú žijeme možno viac dôležitá, ako základné elementárne znalosti, ktoré nás učia na školách.”

V blízkej budúcnosti by Lukáš rád postúpil na pozíciu top manažér. V obchodnom tíme chce určite podporiť hlavne nováčikov a pomôcť im pripraviť sa na skúšky v Národnej banke, zvýšiť počet PFA a zabezpečiť pre skupinu nové reprezentačné priestory.

Lukáš je lektorom prednášok Investície I a Investície II. “Tieto prednášky vnímam ako veľmi potrebné a podstatné, pretože umožňujú ľuďom aktívne sa zaujímať a starať o svoje peniaze, zhodnocovať ich a využiť plný potenciál finančného trhu na to, aby mohli dosiahnuť finančnú slobodu. Na prednáškach sa snažím podeliť o osobné skúsenosti a príbehy, ktoré častokrát môžu poslucháčov posunúť vpred a v konečnom dôsledku im skrátiť cestu k spomínanej finančnej slobode.

Vo svojom voľnom čase náš lektor najradšej cestuje, chodí na turistiky, ale veľmi rád si zahrá aj futbal či hokej.

Tak ako všetkým aj Lukášovi prajeme #vždyviac úspechov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

7 + 8 =