Bc. Ján Stráňava

“Jediná platná cenovka je tá, ktorú na seba pripíname sami. Keď sa ceníme príliš nízko, svet s tým bude súhlasiť. Keď sa ale ceníme ako tí najlepší, svet ochotne prijme aj toto hodnotenie.”

Ján Stráňava – V Akadémii+ zastáva funkciu manažéra. V oblasti finančného vzdelávania pôsobí 5 rokov. Momentálne je jeho pole pôsobnosti v Čadci a Bytči.

j.stranava@vzdyviac.sk

Na svojej práci má najradšej spoznávanie nových ľudí. “Keď si predstavíme, že cez jedno podanie ruky sa dokážeme dostať k 10 000 ľuďom, ktorým zmeníme život. Tá predstava je neuveriteľná a pritom vedecky dokázaná.”

V blízkej budúcnosti by sa rád stal TOP Manažérom a postúpil na pozíciu 7.

“Som lektor prednášky Kooperativa a na tejto prednáške ničíme mýty, ktoré sú spojené s pojmom životné poistenie. Človek po tejto prednáške zistí, že každý človek sa dá poistiť bez ohľadu na zdravotný stav, a že aj tie najrizikovejšie športy a povolania sa dajú bez problémov vykryť, čo veľa ľudí nevie.”

Vo svojom voľnom čase Ján veľmi rád cestuje a spoznáva nové veci. “Milujem život a nemám rád stereotyp, tak každá nová netradičná vec vo mne vyvoláva pocit, že skutočne žijem a užívam si život, a preto keď mi niekto zavolá aj o 3 ráno a zobudí ma, lebo má skvelý nápad, určite sa pridám a budem rád za pozvanie.”

Tak ako všetkým, aj Jánovi prajeme #vždyviac úspechov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

6 + 13 =