Jakub Bajaník

“Život nie je o počte nádychov, ale o chvíľach, ktoré ti berú dych.”

Jakub Bajaník – V Akadémii+ zastáva funkciu manažéra. Vo finančnom sektore sa pohybuje už tri roky a momentálne pôsobí v Žiline a v Banskej Bystrici. 

j.bajanik@vzdyviac.sk

“Páči sa mi, že sme mladá firma podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú víziu a chcú od života niečo viac. Robíme veci inak a meníme zaužívané stereotypy na slovenskom finančnom trhu. Vždy som vedel, že chcem v živote niečo dosiahnuť a žiť život inak, ako sú ľudia zvyknutí. Keď som skončil s hokejom, tak som zistil, že má veľa spoločných aspektov s našim biznisom. Je to rovnako tímová hra, neustále posúvate hranicu svojich limitov a najviac ma baví hľadať a budovať nových spolupracovníkov do svojho tímu.”
V najbližšom období by sa Jakub rád stal top manažérom.

Náš manažér je súčasne aj lektor prednášky Investície II. “Na prednáške poslucháči zistia, že nemusia mať tisíce eur nato, aby mohli začať investovať. Ukážeme si ako sa dá investovať do nehnuteľností a cenných papierov. Investície sú naša budúcnosť, a príležitosť, ktorú so sebou na Slovensko prinášajú, je tu už teraz.”

Jakub sa vo svojom voľnom čase rád venuje športovým aktivitám, ako je hokej bicykel či posilňovňa. Nepohrdne však ani zábavou s priateľmi či dobrou knihou. Tak ako všetkým aj Jakubovi prajeme #vždyviac úspechov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

2 + 13 =