Ing. Michal Krkoška

“Ak vyhráte nad samým sebou, tak až potom vyhráte nad všetkými ostatnými.”

Ing. Michal Krkoška – V Akadémii+ zastáva funkciu ambasádora PROFI+. Vo finančnom sektore pracuje už od roku 2011 a momentálne pôsobí po celom Slovensku.

m.krkoska@vzdyviac.sk

Na svojej práci Michala najviac baví inšpirovať nových ľudí k dosahovaniu ich cieľov. Meniť ľudom životy a sledovať ako sa ľudia vyvíjajú a pracujú na sebe.

V najbližšej budúcnosti by sa náš lektor rád stal prezidentom spoločnosti a vychoval 8 manažérov v priamej línií. “Ako sa hovorí, nie je to všetko o peniazoch. Môj názor je, ak ich nemáš, tak je to o peniazoch, ale ak ich máš, tak to nie je o peniazoch. A preto sa chcem teraz viac venovať pomoci tým, ktorí to potrebujú a chcel by som založiť NADÁCIU PLUS, kde by sme všetci mohli pomáhať aj inak.

Určite chcem vo firme organizovať stretávanie sa s ľuďmi pri rôznych aktivitách, ako knižný klub, klub otužilcov a turistický klub PLUS+. Môj veľký cieľ je zmeniť pohľad Slovákov na peniaze s filozofiou našej firmy Akadémia+. Prial by som si, aby každý Slovák, ktorý bude chcieť pracovať v oblasti financií, tak si najskôr absolvuje náš vstupný seminár a celú základnú akadémiu.

Michal je lektorom prednášky Vstupný seminár a Leadership. Na vstupnom seminári dostanú poslucháči nádej na zmenu. “Doporučujem každému v mojom živote, pôjde o najlepšie investované peniaze.”

Prednáška Leadership naučí poslucháčov, ako si nastaviť tie správe ciele a naštartovať kariéru.

“Som koordinátor úseku vzdelávania, takže skôr som sa posunul na túto pozíciu a pripravili sme spoločne s úsekom vzdelávania nový systém garantov na rok 2021, takže už teraz sa teším, ako posunieme opäť vzdelávanie o stupienok vyššie.”

Vo svojom voľnom čase sa Michal rád venuje turistike, športu či otužovaniu. Rád príde na iné myšlienky napríklad pri dobrej knihe.

Tak ako všetkým, aj Michalovi prajeme #vzdyviac úspechov v pracovnom, ale aj súkromnom živote.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

11 + 10 =