Ing. Marián Kostrej

„Nikdy nie je tak dobre, aby nemohlo byť lepšie.“

Ing. Marián Kostrej – jeden z členov rodiny Kostrejovcov, ktorá vo finančnom sektore pôsobí už úctyhodných 20 rokov. V Akadémie+ pôsobí ako lektor prednášky Biznis+, svoje aktivity realizuje najmä na východnom Slovensku, no ako dodáva, spolupracovníkov má po celom Slovensku.

m.kostrej@vzdyviac.sk

Po vyštudovaní bezpečnostného manažmentu na Žilinskej univerzite začal pracovať, a už vtedy pochopil nutnosť vzdelávať sa vo finančnom sektore. Daná oblasť ho natoľko nadchla, že v nej pôsobí doteraz.

Na začiatku sa realizoval ako organizátor vzdelávacích seminárov a manažerských školení, neskôr zaujal rolu speakera, no a aktuálne dopĺňa špičkový tím lektorov Akadémie+.

Čo napĺňa Mariána Kostreja v jeho pracovnom živote? „Viem, že veľa ľudí si dnes uvedomuje situáciu, ktorú naša doba priniesla, a chce si svoj finančný dôchodok a slobodu budovať. Vzdelanie v tejto oblasti považujem za veľmi dôležité. Baví ma stretávať sa s ľuďmi, ktorí premýšľajú podobne ako ja. V neposlednom rade je v našej firme veľa úspešných a pozitívnych ľudí, ktorých považujem nie len za spolupracovníkov, ale aj za kamarátov. Táto pridaná hodnota ma napĺňa asi najviac.“

No a okruh nových spolupracovníkov chce v rámci svojich cieľov naďalej rozširovať. Konkrétne, jeho víziou pre rok 2020 je doplniť svoju štruktúru o minimálne dvoch profesionálov.

V rámci ním lektorovanej prednášky Biznis+ sa účastníci dozvedia, ako sa ľahšie orientovať v systéme práce. Vedia si naplánovať svoj vlastný úspech na základe cieľov, ktoré si veľmi konkrétne zadefinujú. „Jej obsah je naozaj plný praktických skúseností a rád pre ľudí, ktorí premýšľajú o možnostiach spolupráce s našou spoločnosťou. V úvode sa spolu zamyslíme o biznise ako takom a o úspešných ľuďoch v našom okolí. Prevediem ľudí jednotlivými krokmi a popíšem dôležitosť ich správneho poradia. Pomyselnou čerešničkou na torte je spoločné plánovanie možných variant skladby ich vlastných sietí spolupracovníkov. Veľmi ma teší, keď vidím ako si účastníci školenia už počas prestávok plánujú svoje vlastné firmy,“ dodáva Marián Kostrej.

Ako to už býva zvykom, aj tento odborník vzatý na slovo si uvedomuje, že jeho čas je tá najdôležitejšia veličina, a preto sa ho snaží tráviť čo najviac so svojou rodinou, ktorá je pre neho oporou.

Na záver už len obľúbená myšlienka, ku ktorej, ako sám píše, sa dostal len nedávno: „Nikdy nie je tak dobre, aby nemohlo byť lepšie“. No a my Mariánovi prajeme #vždyviac životných situácií, ktoré tento výrok budú odzrkadľovať.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

15 + 6 =