Ing. Branislava Gašparíková

“Keď sa rozhodneš niekým byť, môžeš ním byť alebo sa zmeň, nie si strom!”

Ing. Branislava Gašparíková – V Akadémii+ zastáva funkciu manažéra. V oblasti finančného vzdelávania pôsobí už tretí rok. Jej pole pôsobenia je v Bratislave a v jej okolí.

b.gasparikova@vzdyviac.sk

“Ako absolventka Ekonomickej univerzity som svoju kariéru začínala v poisťovníctve a neskôr v oblasti eurofondov. Následne som sa dala na podnikanie, aby ma nakoniec seminár v našej Akadémii opäť vrátil k financiám.”

“Som žena, matka, manželka, podnikateľka, lektorka a všetko robím na plný úväzok. Som šťastný človek, lebo robím, čo ma napĺňa a baví. Mám podporu rodiny, priateľov, kolegov, čo viac si priať? Už viem čo chcem, viem kam smerujem a verím, že to dosiahnem.”

Branislava je lektorkou prednášky Dôchodok I. Poslucháči sa dozvedia, prečo je dôležité dôchodok riešiť už dnes, ako si nastaviť všetky piliere, aby to dávalo zmysel a čo je potrebné urobiť, aby to celé fungovalo.

V blízkej budúcnosti by Branislava veľmi rada doplnila do svojho lektorského portfólia prednášku Dôchodok II.

Keďže celá rodina našej lektorky žije Akadémiou, jej práca sa stala aj jej voľným časom, no keď chce naozaj vypnúť a zrelaxovať rada si zapláva, vyrába šperky alebo navštevuje hrady a zámky.

Tak ako všetkým aj Branislave prajeme #vždyviac úspechov v našom biznise.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

4 + 3 =