Dezider Balázs

“Prešiel som si rôznymi etapami života a som presvedčený o tom, že to, čo robím teraz, je to najlepšie pre mňa, a ľudí okolo mňa.”

Dezider Balázs – V Akadémii+ zastáva funkciu manažéra. V oblasti finančného vzdelávania pôsobí už 14 rokov a jeho pole pôsobnosti je momentálne v Košiciach.

d.balazs@vzdyviac.sk

Na svojej práci Dezidera najviac baví stretávanie nových ľudí, ponúkať im šancu na zmenu života a dosiahnutie svojich cieľov.

V najbližšej dobe by sa náš manažér rád stal lektorom ďalšej prednášky a postúpil na pozíciu P8. A v neposlednom rade by rád vybudoval ďalšie štruktúry ambicióznych ľudí, ktorí vedia čo chcú a sú ochotní na tom pracovať.

Dezider je lektorom prednášok Investície I a Investície II. “Každý človek by sa mal zaujímať a starať o svoje peniaze. Nikto to za neho neurobí tak dobre, ako on sám, pretože len on vie, čo s nimi chce robiť. Peniaze ako také nemajú hodnotu, ale ľudia na peniaze tvrdo robia a nevážia si ich. V týchto prednáškach sa poslucháči majú možnosť dozvedieť niečo o histórii peňazí, ako fungujú, a ako ich ochrániť.”

Vo svojom voľnom čase Dezider rád číta odbornú a motivačnú literatúru a počúva rockovú hudbu.

Tak ako všetkým aj Deziderovi prajeme #vždyviac motivácie a splnených cieľov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

15 + 11 =