Dávid Bajaník

“Mysli ako milionár a pracuj ako keby si bol na dne.”

Dávid Bajaník – V Akadémii+ zastáva funkciu štruktúrneho riaditeľa. V oblasti finančného vzdelávania sa pohybuje už 6 rokov a momentálne pôsobí hlavne v Žiline a v Trnave. 

d.bajanik@vzdyviac.sk

“Najviac ma baví, keď vidím ako ľudia osobnostne rastú a menia svoje životy priamo pred mojimi očami. Keď sa rozhodnú podstúpiť transformáciu myslenia a zmenia zaužívané stereotypy na to, aby sa stali lepšou osobou.”

V najbližšom období by Dávid rád vychoval 3 manažérov v priamej línií.

Som lektorom vstupného seminára, ktorý pozostáva z dvoch častí. V časti rodinných financií sa dozviete aktuálne informácie zo sveta peňazí. Ja osobne prednášam časť zameranú na filozofiu a obchodný systém našej spoločnosti. Celý seminár je určený pre širokú verejnosť a každý účastník má možnosť získať kontrolu nad tak dôležitou, ale na Slovensku veľmi podceňovanou oblasťou, ako sú peniaze. Štatisticky 92% Slovákov túto kontrolu nemá a sme veľmi radi, keď po seminári ľudia odchádzajú s pocitom, že nemusia byť finanční odborníci, aby túto kontrolu získali. Stačí pochopiť základne princípy a vedieť na čo si dať pozor. V mojej prednáške uvádzam svoj príklad, ako finančne negramotný hokejista dokázal tieto princípy pochopiť, neskôr sa stať odborníkom a potom spolumajiteľom spoločnosti.”

Náš riaditeľ sa vo voľnom čase najradšej venuje športom. So spolupracovníkmi z tímu si veľmi rád zahrá hokej a navzájom sa motivujú a prekonávajú. Takisto si našiel cestu k cyklistike a prekonáva aj samého seba na náročných kopcoch.

Tak ako všetkým aj Dávidovi prajeme #vždyviac úspechov.

Máte otázky? Opýtajte sa.

Zvoľte možnosť

10 + 15 =